♥Edward♥

9. prosince 2009 v 18:00 | Vampire love |  Seznámení s heci Twilight ságy♥
Edward Anthony Masen Cullen
Edwarda hraje Brit Robert Pattinson v poslední době známí především z filmu Harry Potter a fénixův řád a nebo z filmu Remember me. Edwardovi je přes sto let, (nevím přesné číslo někde je 106, 109, 108 a nebo 117) je upír zamilovaný do člověka, konkrétně do Belly. (více informací v rubrice Seznámení s herci Twilight ságy♥) Edward Miluje Bellu víc než vlastní život a ona jeho taky, on se velice obává o její duši protože si myslí že upíři jsou stvůry bez duše. Bella se chce stát upírkou a hodlá pro to udělat takřka cokoli, velice si přeje aby jí proměnil Edward. Edward má však ale podmínku, nechce jí proměnit dokud se nestane jeho ženou, ve třetím díle stmívání (tedy aspoň podle knihy) Bella souhlasí. Ve čtvrtém díle se vezmou a odjedou na líbánky na ostrov Esme, na tomto ostrově také Bella otěhotní njn Edward se stane tatínkem. Bella je svím upírským dtětem ze vnitř doslova pojídána a Edwarda to neuvěřitelným způsobem štve a chce to dítě zabít. Bella má celé břicho barevné protože jí dítě kope takovou silou až jí dělá modřiny, a Bella téměř vyčerpáním umírá protože všechno jídlo vyrvrací a tuším že po třech měsících Cullenovi zjistí že Bellino dítě přijímá za potravu pouze krev, Bellin stva se až do porodu zlepší ale při porodu málem zemře Edward jí zachrání.

*Edwardova proměna: Edwardova matka (teď si nevzpomenu na jméno ale tušm že Elizabeth nebo Isabella) onemocněla španělskou chřipkou (tedy pokud si dobře vzpomínám už jsem to četla před půl rokem a od té doby jsem toho četla moc) a nemoci podlehla, Edward také onemocněl ale jeho matka věděla že Carlisle který je v té době ošetřoval byl a je upírem požádala ho aby Edwarda proměnil také a tím mu zachránil život. Carlisle s to s těžkým srdcem pro Edwardovu matku udělal. (Edward měl původně zelené oči.) Po Edwardově proměně ho přijal za vlastního.

Edward je gentleman a zajisté má povahu zcela výjmečnou a právě proto je z Twilight ságy mím nejoblíbenějším. Ale to nemění nic na tom že se mi nelíbí že jsou ostatní herci z Twilight ságy přehlížení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama