Leden 2010

♥sweet♥

23. ledna 2010 v 16:35 | Vampire love♥ |  Twilight-Midnight Sun♥

8. PRAVD BOLESTI

19. ledna 2010 v 12:33 | Vampire love♥ |  Twilight-Stories and films online♥
(tyto informace jsem našla už dávno ale zapoměla jsem na to že jsem je sem nedala)
Takže tady máte lidičky info o dění ve světě Twilight:

1. Taylor Lautner se rozešel s Taylor Swift tuším že spolu chodili pouze 3-6 měsíců. Já mám škodolibou radost protože mi T-love připadala dost úchylná.

2. Oficiální trailer k 3. dílu Twilight saga zatím není natočen ale už dávno dávno probíhaj přípravy a zanedlouho se na něj můžeme těšit.

3. Jak všichni dobře víte nebo nevíte Twilight Eclipse bude uveden do kin již 30.6. tohoto roku!!

4. S.M. se po zveřejnění kapitol 5.-ho dílu Twilight saga dlouho rozhodovala že twilight nedopíše a budou jen 4 díly ale nakonec se rozhodla že se do toho pustí a celý 5. díl přepíše ale bude to ovšem trvat déle a není jisté že se během psaní nerozhodne jinak.

5. Neověřená informace moc jsem po ní nepátrala ale na několika webovkách jsem našla že dům Cullenů byl na prodej pouze za 37 milionů korun což mi příjde až moc levné a právě proto této informaci moc nevěřim.

6. Taylor Lautner dělal rozhovor teď nevím s kým ale to hlavní je že se ho ptali na to jakou zemi by pozdravoval a on že by pozdravoval Českou republiku protože je to země která není moc vidět ale přitom je krásná a je jednou z největších fanoušků Twilight gágy no není on slaďoučkej. Je já vám to usnadním....

7. Kristen a Robert se vyadřují ke svému vztahu tak že říkají že mezi nimi nic není a že nechtějí aby to někdo rozebíral a říkal věci které neví ani oni sami. No mě je celkem fuk co o nich kdo říká já bych je moc neprovokovala.

8. Někdo zveřejnil fotky z natáčení na kterých byli vidět tajné scénky které měli být pro fanoušky TWilight ságy jako překvapení takový dáreček a tím že je někdo zveřejnil úplně posral celou snahu Twilight štábu a mě to docela naštvalo páč já o tom nevěděla a tak mi to taky zkazili :__(

9. sem tak vytočená že už nemůžu přemýšlet...


Hilary Duff - WIth Love - Official Full Version

19. ledna 2010 v 10:14 | Vampire love♥ |  Twilight-Stories and films online♥

Njn sluš mu to tam jako obvykle...♥


I LOVE ANIME!!

15. ledna 2010 v 15:09 | Vampire love♥ |  Twilight-Stories and films online♥
Lidičky konečně jsem zaktualizovala, vycídila, překopala, uspořádala a dala new dess svému nejmilovanějšímu blogu..ne to není jen blog to je kousíček života je to anime blog...je jako maličké zvířátko o které jsem se zapoměla starat ale najednou mi něco bliklo a opět jsem ho oživila. Tento blog o kterém mluvím má prostě svou duši. JÁ JÁ TEN BLOG PROSTĚ MILUJU VÍC NEŽ TWILIGHT.


http://siaras.blog.cz/

1. MOU STARŠÍ SÉGRU PŘIJALI I NA http://sssrt.iix.cz/ COŽ JE SOUKROMÁ STŘEDNÍ ŠKOLA MICHAEL (NEBOLI STŘEDNÍ TVORBA REKLAMNÍ TVORBY) NJN JE ŠIKOVNÁ A TO ETĚ KE VŠEMU UPE POSRALA ÚSTNÍ ZKOUŠENÍ.

Vtipné ale dobré♥

15. ledna 2010 v 11:27 | Vampire love♥ |  Twilight-Pictures♥
Z tohoto videa nemůžu smíchy njn člověk hledá něco o robovi a najde tohle, ale musím říct ten kdo tohle video dělal je dobrej♥

Ashley Greene a little too clever

13. ledna 2010 v 11:00 | Vampire love♥ |  Seznámení s heci Twilight ságy♥
Poměrně stará fotečka z jednoho fotoshootu který byl celí plný Ashley Green. Tenhle shoot se mi moc nelíbí a právě proto je tu jen jedna fotečka♥