Únor 2010

Good bye my blog♥

7. února 2010 v 23:05 | Vampire love♥ |  Twilight-Stories and films online♥
Lidi já tenhle blog POZASTAVUJU měě prostě přestalo šílenství okolo Twilight bavit. Všichni ti lidi co z toho upe nemůžou, všichni ti lidi co jsou schopni každý den prohledat celý web jen kvůli jedné fotce někoho z Twilight. Mě to příjde děsné. Neříkám lidi co prostě js¨dou na ňákej web jen tak a teď udělaj jeden dva články. Myslím tím ty lidi co opravdu maj Twilight posedlost. Mě osobně Twilight díky tomu přestal bavit a nemám ani sílu dělat ty články a ani mě nebaví ty fascinující příběhy postav u kterých člověku dojde že má třeba ta postava i důvod být navenek zlou. Stejně se ani člověk nedočká žádného uznání takže Stop-ing this blog. Jednouza čas sem možná dám člnek o novinkách ve světě Twilight ale budou to spíš ty novinky z doslechu takže nic určitého.

Novinky:

Oficiální trailer k Eclipse zatím není.
Eclipse je už dost roztočený a dokonce se objevila i poplašná zpráva o tom že by měl být už v Březnu což ovšem není pravda.
Stvárnitelka Victorie Rachelle Lefevre si pořídila nového pejska a také darovala krev pro červený kříž (což není nic vláštního dělá to více lidí)
Twilight pátý díl Půlnoční slunce má už svůj oficiální obal.

Renesmee Cullen je už dlouho napevno určená ale mě osobně se nelíbí.

Nic zajímavého ale tak co by jste čekali...

Ta je ale Happy xD

o-ZNAMK-o

2. února 2010 v 17:28 | Vampire love♥ |  Twilight-Stories and films online♥

LIDI SORRY ŽE NEOBÍHÁM ALE MÁM TOHO MOC SORRY, TEĎ NEMÁM NA BLOGY ČAS AKŽE TU MIN DO KONCE MĚSÍCE NIC MOC NEBUDE.